KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496577
nr 1349 6577
Ivar Andersson, Monogramsignerad. Olja på pannå, träd, 32x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:10:54
150 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr